dachowe

Oferowane przez nas bramy przemysłowe to wyrób marki DAKO. Jest to polska firma, której tradycja sięga roku 1994. Zakład ulokowany w Nowym Sączu, przez lata działalności na rynku polskim, a także światowym, zyskał pozycję jednego z liderów branży stolarki otworowej i jest obecnie w czołówce jeżeli chodzi o sprzedaż i innowacyjność. Klient wybierając renomowaną stolarkę DAKO ma pewność, że inwestuje w produkt najwyższej jakości, za którym stoją lata doświadczenia.


Segmentowe bramy przemysłowe DAKO to pakiet rozwiązań dedykowanych szczególnie do hal produkcyjnych czy magazynowych, warsztatów samochodowych, obiektów handlowych i usługowych. Oferowane przez nas nowoczesne i trwałe bramy przemysłowe powstają w efekcie połączenia wielu lat doświadczeń produkcyjnych oraz zaawansowanych rozwiązań technologicznych, które gwarantują bezawaryjną pracę produktów ze znakiem DAKO.

Szeroki zakres rozwiązań i dostępnych opcji, umożliwia skonfigurowanie rozwiązań idealnie odpowiadających indywidualnym oczekiwaniom inwestorów. Możliwość wyboru spośród różnych rodzajów paneli (w tym m.in. paneli przeszklonych czy ażurowych) czy kilku typów prowadzeń, pozwala na dopasowanie funkcjonalności bramy przemysłowej do możliwości budynku i potrzeb danego biznesu. Dzięki różnym opcjom prowadzeń bramy można zamontować niemalże w każdym obiekcie – zarówno na etapie budowy, jak i w budynkach modernizowanych.

 

Bramy przemysłowe wykonywane są niemal na dowolny wymiar (maksymalne dostępny wymiar uzależniony jest od wybranego systemu prowadzenia bramy).

drzwi

 

Źródło: https://dako.eu/pl/bramy-garazowe-przemyslowe/#