dachowe

Firma Wikęd została założona w 2004 roku. Od tamtego czasu zdobyła wiele branżowych nagród i wyróżnień, nieustannie dążąc do pozycji lidera na rynku drzwi stalowych w Polsce. Wybierając drzwi stalowe Wikęd mają Państwo pewność, że będzie to produkt bezpieczny i trwały, a także świetnie wykonany. W bardzo bogatej ofercie znajdziemy drzwi zarówno wewnątrzklatkowe, jak i zaawansowane drzwi wejściowe o bardzo wysokich parametrach cieplnych i użytkowych. Ilość dostępnych wzorów, oklein czy klamek jest naprawdę imponująca.


Dostępne serie drzwi zewnętrznych stalowych:

  • Normal - drzwi idealnie sprawdzające się jako wewnątrzklatkowe. Skrzydło drzwiowe o grubości 54mm wypełnione spienionym polistyrenem, wyposażone w dwa zamki 4-ryglowe

  • Premium/Premium Termo - drzwi wykorzystywane jako drugie drzwi w domu, bądź też jako tańsza opcja drzwi wejściowych. Skrzydło o grubości 54mm stworzone w oparciu o ramę z drewna, wypełnione w środku pianką poliuretanową. Dwa zamki WILKA, ryglowanie górne i dolne oraz zawiasy 3D. Mogą być wyposażone w ciepłą ościeżnicę Termo.

  • Optimum/ Optimum Termo - optymalny wybór do nowobudowanych obiektów jako drzwi główne. Skrzydło drzwiowe o grubości 76mm wykonane w oparciu o ramę z drewna i wypełnione pianką. Wyposażone w zasuwnicę z zamkiem oraz zamek dodatkowy, ryglowanie w postaci hako-bolców oraz zawiasy 3D. Również dostępne z ciepłą ościeżnicą Termo.

  • Termo Prestige Lux - wariant topowy, o bardzo dobrych parametrach cieplnych i akustycznych. Skrzydło grubości 86mm wypełnione pianką. Wyposażone w zasuwnicę z zamkiem, zamek dodatkowy, a także jeszcze większą ilość bolców antywyważeniowych. Standardowo wyposażone w ciepłą ościeżnicę oraz wiele innych dodatków.

drzwi

witryny

Zobacz dostępne wzory

 

Źródło: http://wiked.pl/

No images found.