dachowe

Firma Wiśniowski to renomowany polski producent z bardzo długim stażem rynkowym. Obecnie produkty tej marki są oferowane z powodzeniem w wielu krajach świata. Bramy Wiśniowski cechują się bardzo dobrą jakością oraz parametrami użytkowymi. Bogata oferta pozwoli każdemu Klientowi dobrać produkt idealnie dopasowany do potrzeb.

Bogata oferta tego producenta zawiera w zasadzie każdy dostępny typ bramy garażowej. Najpopularnieszy z nich to oczywiście bramy segmentowe. Firma Wiśniowski oferuje kilka typów:


1. Brama Prime ( Panel Innovo 60mm)

drzwi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jest to brama klasy premium. Najwyższa jakość oraz oferowane parametry, które zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Brama Prime oferuje świetny współczynnik przenikalności cieplnej, niespotykaną szczelność oraz jest wyposażona w szereg rozwiązań niedostępnych u innych producentów. Do bram Prime dołączona jest bardzo zaawansowana automatyka.


2. Brama UniTherm (panel Innovo 60mm)

witryny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brama klasy wyższej. Bardzo dobry produkt, również wyposażony w panele 60mm. Ta brama oferuje dosyć bogate wyposażenie seryjne oraz wysokie parametry użytkowe dzięki ciepłym panelom.


 3. Brama UniPro (panel 40mm)

 

aluminium

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wariant ekonomiczny. Brama UniPro oferuje bardzo przyzwoite parametry w korzystnej cenie. Jest dostępna w bardzo bogatym przeglądzie wzorów i kolorów dlatego jest to produkt uniwersalny.

 

Źródło: https://www.wisniowski.pl/dla-domu/bramy-garazowe