W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę drzwi wewnętrznych renomowanych polskich producentów takich jak DRE, Polskone, Erkado oraz Porta. Mnogość wzorów, kolorów i typów pozwoli każdemu Klientowi wybrać swój wymarzony model. Na ekspozycji posiadamy wybrane modele drzwi. Poza dystrybucją oferujemy oczywiście także usługi kompleksowe czyli montaż/demontaż. W celu poznania oferty danego producenta należy kliknąć w odpowiednią zakładkę w menu głównym.


Drzwi wewnętrzne mogą być wykonane w systemie przylgowym (fot. na dole po lewej) lub bezprzyglowym (fot. na dole po prawej). Pierwszy z nich charakteryzuje się wcięciem zachodzącym na ościeżnicę, takie drzwi odstają od powierzchni ościeżnicy właśnie o grubość tej przylgi, a zawiasy są widoczne. Natomiast drugi wariant nie posiada wspomnianej przylgi, skrzydło drzwiowe jest zlicowane z ościeżnicą, tworząc płaską powierzchnię. Dodatkowym atutem drugiego systemu są ukryte zawiasy. System bezprzylgowy to bardzo eleganckie i nowoczesne ale nieco droższe rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o konstrukcję drzwi wewnętrznych drewnianych mamy do wyboru dwa typy:

  1. Drzwi ramowe/ramiakowe - są to drzwi wykonane w oparciu o drewnianą ramę w kształcie prostokąta co doskonale widać w ich konstrukcji. Są to drzwi bardzo trwałe i nowoczesne, odporne na odkształcenia. Powierzchnie pomiędzy elementami ramy mogą być wypełnione przeszkleniami bądź zwykłymi wypełnieniami. Drzwi tego typu są obecnie bardzo popularne.
  2. Drzwi płytowe - drzwi stworzone ze specjalnych płyt. Rozwiązanie standardowe, stosowane od lat. Drzwi atrakcyjne cenowo, o klasycznym designie. Lżejsze od drzwi ramowych ale również o mniejszej trwałości.

Uwaga ! Nie zajmujemy się montażem nowych skrzydeł drzwiowych do starych ościeżnic.


dachowe

drzwi

 
witryny
 
 
aluminium
 

bramy garażowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: https://erkado.pl/